Hydrafacial

Czym jest?

Skuteczność technologii HydraFacial® ukazuje widoczny efekt już po pierwszym zabiegu. Jedoczesne i kompleksowe oddziaływanie na różne poziomy tkankowe (naskórek, skóra właściwa, mięśnie) sprawia, że skóra jest dogłbnie nawliżona, odżywiona i promienna, a także widocznie ujędrniona i odmłodzona.

Technologia

Do zabiegów HydraFacial® używamy opatentowanych końcówek HydroPeel® produkowanych według opatentowanej technologii Vortex-Fusion®. Każda końcówka jest wyposażona w wiele krawędzi ściernych kilkakrotnie złuszczających skórę podczas każdego przejścia, co umożliwia uzyskanie lepszych i bardziej regularnych efektów dzięki jednoczesnemu wprowadzaniu roztworów nawilżających skórę, jak również silnych przeciwutleniaczy. Każda końcówka jest stosowana z poszczególnymi preparatami (serum) podczas kolejnych etapów zabiegu, co dodatkowo zwiększa wydajność pielęgnacji.

Konkretniej

Łatwa w użyciu głowica wyposażona jest w regulator poziomu serum: można regulować przepływ serum w zależności od stopnia odwodnienia skóry. Funkcja ta pozwala na znalezienie rozwiązania odpowiedniego do potrzeb każdego klienta. Końcówki mają unikalny kształt, specjalnie zaprojektowany do zabiegów mających na celu osiągnięcie różnych efektów. Dlatego też końcówka do ekstrakcji ma niewielkie rozmiary, co pozwala na dogłębne czyszczenie trudno dostępnych obszarów twarzy (na przykład okolic nosa, płatków uszu, itp.). Profesjonaliści mogą korzystać z HydraFacial® w sposób łatwy i wygodny, a każdy klient zyskuje indywidualne podejście.

Kontakt

530 606 505